دوره آموزش چهره پردازی یا گریم کودک

نقاشی با طرح های شاد و جذاب و شخصیت های کارتونی و داستانی روی صورت کودک، با انتخاب طرح دلخواه کودک برای شاد کردن و کمک کردن به ذهن خلاق کودک را چهره پردازی کودک می گویند. یکی از نکات مهمی که در گریم کودک باید رعایت کرد، اصول و قواعد استفاده از رنگ ها و طرح ها در نقاشی چهره کودکان می باشد و همچنین کلیه موارد بهداشتی و سلامتی در حین انجام کار باید به دقت مورد توجه واقع شود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش چهره پردازی کودک ( آموزش گریم کودک ) در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

چرا آموزش گریم کودک در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش چهره پردازی کودک

ابزار و وسایل دوره آموزش چهره پردازی کودک ( گریم کودک ) شامل پالت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ روشن تا تیره پالت، اکلیل در رنگ های مختلف شاد و فانتزی، پد رنگ آمیزی، کرم مرطوب کننده مخصوص پوست کودک، شیرپاک کن آرایشی، دستمال مرطوب کننده بهداشتی کودک، پنبه بهداشتی، فون خشک و … می باشد.

لوازم دوره آموزش گریم کودک

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش چهره پردازی کودک

  • آموزش مشاوره و پذیرش کودک
  • آموزش آماده سازی و بهداشت پوست
  • آموزش شخصیت سازی کارتونی 
  • آموزش زیرسازی پوست کودک 
  • آموزش طراحی اولیه با خطوط نقاشی روی صورت
  • کار با رنگ و اکلیل روی صورت کودک

هزینه دوره آموزش گریم کودک

شهریه دوره عمومی:
1,600,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
1,600,000 تومان
دوره آموزش گریم کودک و بازار کار

با توجه به اینکه گریم کودک با کودکان در ارتباط است میکاپ آرتیست باید روحیه و علاقه کار کردن با کودکان را داشته باشد. امروزه با توجه به افزایش جشن های مخصوص کودکان آموزش چهره پردازی کودک اهمیت زیادی پیدا کرده، میکاپ آرتیست ها می توانند درجشن های تولد، جشن های فارغ التحصیلی، جشن روز کودک، همچنین در شهربازی ها و … هنر خود را به نمایش بگذارند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی آموزش گریم کودک و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

مانیکور چیست؟

یکی از علایق مشترک میان تمام خانم‌های خوش سلیقه، داشتن زیبایی و جذابیت در چهره و ناخن‌هاست؛ طوری که بتوانند در جمع دوستان و آشنایان مانند یک الماس بدرخشند. امروزه

مطالعه مقاله»
سوالات متداول

دوره آموزش چهره پردازی کودک، در طی ۴ جلسه و یک روز در هفته برگزار میشود. جلسات آموزشی دوره چهره پردازی کودک نیز ۲ ساعته می باشد.

 بله.مدرک فنی حرفه ای ترجمه شده و بین المللی اعطا می شود.

بله . در کلاس های آموزش چهره پردازی کودک وسایل و ابزار موردنیاز، توسط آموزشگاه هنرسرا در اختیار هنرجویان محترم قرار داده می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

 خصوصی دوره آموزش چهره پردازی کودک با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا پنج نفر تشکیل میشود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش چهره پردازی کودک در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۷ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.