مهمترین نکات درباره آرایش عروس

شاخص آرایش عروس

نکات مهم در آرایش عروس

آرایش روز عروسی برای عروس خانم ها اهمیت ویژه ای دارد. با داشتن یک آرایش خوب، عکس و فیلم عروسی تان نیز با کیفیت تر می شود. در این مقاله نکات مهم آرایش عروس را برایتان گردآوری کرده ایم. با رعایت نکات انتخاب آرایش عروس، در بهترین روز زندگی یتان مانند یک مروارید بدرخشید.

آرایش عروس

تست میکاپ قبل از روز عروسی

قبل از روز عروسی با آرایشگر خود صحبت کنید. آرایش هایی که می پسندید را مطرح کنید. از آرایشگرتان بخواهید قبل از روز عروسی میکاپ مورد نظرش را روی چهره شما امتحان کند. روز تست میکاپ تان حتما لباس سفید بپوشید. رنگ میکاپ می بایست با لباس سفید عروسی هماهنگ باشد. این موضوع مهم ترین نکته در آرایش عروس می باشد.

آرایش عروس

توجه به ابرو

برای یک آرایش زیبا، رنگ ابروها می بایست با رنگ موهایتان هماهنگ باشد. در روز عروسی ابروهای خود را زیاد پهن یا نازک نکنید. ابرو هرچقدر طبیعی تر باشد آرایش تان زیباتر می شود. فرم ابروها باید با فرم صورت و چشم ها هماهنگ باشد.

آرایش عروس

موی مصنوعی

استفاده کردن از موی مصنوعی، یکی از اشتباه های رایج آرایش عروس است. با فلش دوربین عکاسی، تضاد رنگ موی مصنوعی و موهای طبیعی بیشتر جلوه می کند.

آرایش عروس

آرایشگر خصوصی

روز عروسی سعی کنید، از سالن میکاپی استفاده کنید که اطرافیانتان به آن سالن مراجعه نکنند. با شلوغ شدن سالن آرایشی، آرایشگر کمتر به شما وقت می گذارد. با اجرای ترفندهای آرایشی آرایشگر، روی اطرافیان دیگر در مجلس آرایش تان خاص نخواهد بود.

آرایش عروس

استفاده از مدل های متفاوت

قبل از روز عروسی تصویر آرایش های متفاوتی که علاقه دارید را به آرایشگر خود نشان دهید. با مشورت با آرایشگر، بهترین آرایشی که با فرم صورتتان هماهنگ است را انتخاب کنید.

آرایش عروس

انتخاب رنگ آرایش هماهنگ

رنگ آرایش صورت باید با رنگ لباس سفید عروس هماهنگ باشد. استفاده از آرایش های بی رنگ و مات با لباس عروس سفید، سازگار نیست. رنگ آرایش صورت می بایست با لباس سفید هماهنگ باشد و چهره را بی رنگ و بی روح  نکند.

آرایش عروس

استفاده از مژه مصنوعی

برای جذابیت بیشتر چشم ها از مژه های مصنوعی استفاده کنید. مژه های مصنوعی که انتخاب می کنید، بهتر است طول های متفاوت داشته باشد. استفاده از مژه های مصنوعی تکی که بین مژه های خودتان می چسبانند، بهترین گزینه است. مژه های مصنوعی غیر طبیعی چهره را خراب می کند.

آرایش عروس

انتخاب جدیدیترین مدل

با انتخاب جدیدترین متدهای آرایشی در روز عروسی، جذاب تر و متفاوت تر می شوید. با گذشت زمان با دیدن آلبوم و فیلم روز عروسی حس متفاوتی خواهید داشت.

آرایش عروس

توجه به مرغوبیت لوازم آرایشی

از آرایش گرتان بخواهید از بهترین و مرغوب ترین لوازم آرایشی، برای آرایش استفاده کند. استفاده از لوازم آرایشی مرغوب ماندگاری آرایش را زیاد می کند.

آرایش عروس

توجه به نورها

حین آرایش صورت، به جلوه آرایش زیر نورهای مختلف توجه داشته باشید. باید توجه داشته باشید آرایش در نورهای مختلف مانند نور خورشید، نور اتاق و نور فلش جلوه­ی زیبا داشته باشد.

آرایش عروس

مشورت با آرایشگر

قبل از روز عروسی، خواسته های آرایشی را با آرایشگر خود مطرح کنید. با مطرح کردن علایق خود، سبک آرایشی دلخواه مناسب صورتتان را انتخاب کنید.

آرایش عروس

پرهیز از آرایش غلیظ

آرایش زیاد و غلیظ زیر نور فلش دوربین جلوه خوب نخواهد داشت. با آرایش ملایم و طبیعی زیبایی تان را چند برابر کنید.

آرایش عروس

پرهیز از سایه های چشم تیره

برای زیبایی طبیعی چشم هایتان، از سایه های مشکی و تیره در روز عروسی یتان دوری کنید.

آرایش عروس

رژ لب مناسب

رژ لب های پر رنگ و قرمز به آرایش چهره تان در روز عروسی جلوه ی بیشتری می دهد.

آرایش عروس

توجه به رنگ پوست

توجه داشته باشید رنگ پوست بدن تان با رنگ پوست صورت  تضاد نداشته باشد. می توانید برای هماهنگی از کرم پودرهای مخصوص بدن استفاده کنید.

آرایش عروس

دوره های آموزش آرایش عروس ، آموزش پاکسازی پوست، آموزش اپیلاسیون و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری زنانه  هنر سرا برگزار می شود.

دکتر مهناز محمدی

دکتر مهناز محمدی از دانشگاه‌های برتر با مدارک تحصیلی برجسته فارغ‌التحصیل شده و به عنوان یک تخصص‌مند در زمینه جراحی بینی و تغییرات زیبایی چهره شناخته می‌شود. با بیش از ده سال سابقه در حوزه جراحی زیبایی، دکتر محمدی به انجام عمل‌های بینی با دقت و حرفه‌ای پرداخته و به خواسته‌های بیماران خود با احترام ویژه‌ای ادرار می‌نماید.

ارتباط با ما
آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *