هزینه آموزش آرایشگری هنرسرا

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا با برگزاری کلاس هایی در حوزه مراقبت و زیبایی مو و پوست ، همچنین برگزاری دوره های آرایش و پیرایش همراه با ارائه مدرک معتبر و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای که یکی از مدارک اصلی برای بازگشایی سالن های زیبایی است در کنار شما هنرجویان عزیز است. 

در این صفحه تلاش کرده ایم تا هزینه های تمامی دوره های آرایشگری را برایتان آماده کنیم و تا بتوانید با توجه به شرایط بهترین تصمیم گیری را برای شرکت در دوره مدنظر خود داشته باشید. جهت دریافت مشاوره و شرکت در دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا امکانات ویژه ای برای هنرجویان در نظر گرفته است. از جمله :

  • اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار
  • پرداخت شهریه اقساطی
  •  معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی
  • پشتیبانی نامحدود از هنرجویان
  • تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام
  • تشکیل کلاس در ایام تعطیل

تعرفه دوره های آموزش مراقبت و زیبایی مو

در این آموزشگاه دوره های مرتبط با مراقبت و زیبایی مو مانند کوتاهی مو، رنگ مو، شینیون مو، کراتینه مو، بافت مو، کوتاهی مو کودک و ژورنالی توسط مجرب ترین اساتید برگزار می شود. در پایان این دوره ها می توانید با معرفی نامه آموزشگاه در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک رسمی و معتبر را دریافت نموده ، و بلافاصله وارد بازار کار شوید.

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا دوره های عمومی خود را با ظرفیت دوره های نیمه خصوصی با حضور ۳-۸ نفر برگزار می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحات مربوطه دوره مراجعه نمایید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.  

تعرفه دوره های آموزش مراقبت و زیبایی پوست

با شرکت در دورهای مرتبط با مراقبت و زیبایی پوست از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه آرایشگری هنرسرا استفاده کنید. هنرجو حتی بعد از اتمام دوره می تواند از خدمات مجموعه مربوط به دوره ای که در آن شرکت کرده است برخوردار شود. دوره های برگزار شده در این آموزشگاه با هزینه هایی منصفانه و به صورت اقساط بوده است. برای شرکت در این کلاس ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعرفه دوره های آموزش گریم و میکاپ

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا با برگزار کننده دوره های آموزش آرایش صورت در لاین های مختلف آرایش صورت، آرایش عروس، خود آرایی و چهره پردازی کودک است.  همچنین با برگزاری دوره های آرایش پیرایش (مدرک دیپلم آرایشگری) به هنرجویان کمک می کند تا به طور حرفه ای وارد حوزه آرایشگری بشوند.

در این آموزشگاه با توجه به پرداخت اقساطی شهریه ها می توانید با مبلغ کم فعالیت خود را آغاز کنید.

تعرفه دوره های آموزش مراقبت و زیبایی ناخن

فعالیت در حوزه ناخن یکی از پرطرفدارترین لاین های مخصوص آرایشگری است. با شرکت در دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن می توانید زیر نظر مجرب ترین اساتید آموزش ببینید. و بعد از اتمام دوره فعالیت خود را آغاز کنید. آموزشگاه آرایشگری هنرسرا با برگزاری کلاس های خود در ایام تعطیل فرصتی به افراد شاغل و … که نمی توانند در روزهای معمول در کلاس ها شرکت کنند؛ می دهد تا این افراد علایق خود را دنبال کنند. 

تعرفه دوره های آموزش اکستنشن

دروه های مرتبط با اکستنشن در آموزشگاه آرایشگری هنرسرا به صورت عمومی و خصوصی برگزار می شود. آنچه هنرسرا را از دیگر آموزشگاه ها متمایز می کند. برگزاری کلاس های عمومی با ظرفیت دوره نیمه خصوصی است. هزینه های این دوره بر حسب تعرفه های سازمان فنی و حرفه ای بوده است. برای شرکت در این دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر به برگه مربوطه آن مراجعه کنید، یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.