آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

یکی از لاین های پرطرفدار با درآمد بالا حرفه رنگ مو می باشد. زمانی یک متخصص رنگ می تواند در حرفه خود موفق باشد که به درک درستی از ترکیب رنگ و شناخت رنگ ها برسد. در دوره آموزش کاتالوگ خوانی هنرجوها با پیگمنت شناسی، مثلث رنگ، انتخاب رنگ از روی کاتالوگ، ترکیب رنگ، رفله گیرها و … آشنا می شود. بعد از اتمام این دوره هنرجوها مهارت کافی در انتخاب ترکیب رنگ ها بر اساس ژورنال و کاتالوگ را پیدا می کند.

چرا آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

ابزار و وسایل دوره آموزش کاتالوگ خوانی شامل کاتالوگ و ژورنال و … می باشد.

کاتالوگ رنگ مو

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش کاتالوگ خوانی

  • پیگمنت شناسی
  • مثلث رنگ
  • آشنایی با حروف و اعداد کاتالوگ
  • آشنایی با  رفله گیرها
  • کالیته سازی رنگ مو
  • آموزش ترکیب رنگ
  • تشخیص رنگ های ژورنالی

هزینه دوره آموزش کاتالوگ خوانی

شهریه دوره عمومی:
600,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
1,200,000 تومان
دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو و بازار کار

پس از گذراندن دوره آموزش کاتالوگ خوانی، هنرجو با پیگمنت شناسی، مثلث رنگ، انتخاب و خواندن رنگ های ژورنالی از روی کاتالوگ آشنا شده و براحتی می تواند ترکیب رنگ متناسب با سلیقه مشتری را انتخاب کند.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی کاتالوگ خوانی  به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد. به افرادی که می خواهند که منبع درآمد خوبی از لاین کاتالوگ خوانی داشته باشند پیشنهاد می شود در دوره تخصصی و فوق تخصصی رنگ مو شرکت نمایند.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

انواع مش مو

انواع مش مو کدامند؟ انواع مش مو به چه روش هایی انجام می شود؟ نکاتی که هنگام کردن مش کردن مو باید به آن ها توجه کنید. برای انجام انواع

مطالعه مقاله»
سوالات متداول

دوره آموزش کاتالوگ خوانی، در طی ۲ جلسه ۲/۵ ساعته و دو روز در هفته برگزار می شود.

خیر، این دوره مدرک فنی حرفه  ای ندارد، به دلیل اینکه این دوره زیر مجموعه دوره رنگ مو می باشد سازمان برای این دوره مدرک جداگانه صادر نمی کند. به همین علت افرادی که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه ای هستند پیشنهاد می شود در دوره رنگ مو شرکت کنند.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاتالوگ خوانی شامل کاتالوگ و ژورنال می باشد که در دوره ی آموزشی در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

تفاوت دوره خصوصی و عمومی در تعداد شرکت کننده ها می باشد. کلاس های خصوصی دوره آموزش کاتالوگ با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا هشت نفر تشکیل میشود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش کاتالوگ خوانی در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

خیر. هنرجویان باید در یک جلسه شهریه را پرداخت کنند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۷ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.