دوره آموزش رنگ مو

هنرجویان در این دوره آموزشی فرا خواهند گرفت که چگونه با مواد شیمیایی عملیات مختلف رنگ کردن مو را انجام دهند.

آموزش های انجام شده در این دوره شامل مواردی همچون کاتالوگ خوانی و رنگ شناسی، انجام دکلره، ساخت رنگ ها با ترکیبات مختلف، رنگ مناسب برای انواع موها، انواع روش های رنگ مو و سایر موارد از این دست خواهد بود.

چرا آموزش رنگ مو در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار، امکان شهریه اقساطی، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش رنگ مو

ابزار و وسایل دوره آموزش رنگ مو شامل شانه، برس گرد، کاسه رنگ، برس رنگ، کلیپس، قلاب، بیگودی فر، ماژور، حوله یکبار مصرف ،پیش بند یکبار مصرف، کلاه رنگ یکبار مصرف، محافظ رنگ، فویل آلومینیوم یا سوئیت مش، کلاه مش، نرم کننده مو، شامپو خنثی، شامپو قلیایی، ویتامینه، رنگ های موقت، دائم، نیمه دائم، سشوار، سشوار کلاهی،پودر دکلره، پودر دکاپاژ، ریموور و… می باشد.

لوازم دوره آموزش رنگ مو

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش رنگ مو

  • شناخت مثلث رنگی و پیگمنت شناسی
  • آموزش پایه های دکلره
  • آموزش کاتالوگ خوانی
  • آموزش رنگ کردن مو و رنگساژ مو
  • آموزش مش با کلاه و مش با فویل
  • آموزش آمبره و سامبره کردن مو و بالیاژ مو
  • آموزش رنگ ریشه و رنگ موهای سفید
  • آموزش ریموو کردن رنگ مو
  • آموزش ویتامینه کردن مو
  • آموزش فر کردن مو

هزینه دوره آموزش رنگ مو

شهریه دوره عمومی:
5,300,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
9,500,000 تومان
دوره آموزش رنگ مو و بازار کار

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی رنگ مو می باشد. باتوجه به اینکه رنگ مو نیاز به مهارت و تخصص دارد و هر روز مدل های جدیدی از خدمات رنگ مو ارائه می شود، خانم ها ترجیح می دهند نزد متخصص رنگ بروند. در بین خدمات مختلف رشته مراقبت و زیبایی، تخصص رنگ و مش بدلیل اینکه کار دست و زحمت متخصص زیاد است از درآمد بالایی برخوردار است.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای رنگ مو به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد. به افرادی که می خواهند بصورت تخصصی در لاین رنگ و مش فعالیت کنند، پیشنهاد می شود در دوره پیشرفته رنگ و مش شرکت نمایند.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

انواع مش مو

انواع مش مو کدامند؟ انواع مش مو به چه روش هایی انجام می شود؟ نکاتی که هنگام کردن مش کردن مو باید به آن ها توجه کنید. برای انجام انواع

مطالعه مقاله»
سوالات متداول

دوره آموزش رنگ مو ، در طی دوازده جلسه، سه ساعت در روز ، دو روز در هفته برگزار می شود.

بله. به هنرجویان دوره رنگ مو ، مدرک تخصصی فنی حرفه ای ترجمه شده و بین المللی اعطا خواهد شد.

بله . در کلاس های آموزش رنگ مو وسایل و ابزار موردنیاز، توسط آموزشگاه هنرسرا در اختیار هنرجویان محترم قرار داده می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

تفاوت دوره خصوصی و عمومی در تعداد شرکت کننده ها می باشد. کلاس های خصوصی دوره آموزش رنگ مو با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا پنج نفر تشکیل می شود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش رنگ مو در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی دوره رنگ مو را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۷ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.