دوره آموزش کراتینه مو

کراتین یک پروتئین طبیعی است که در موهای همه افراد قرار دارد. زمانی که کراتین به هر دلیلی از موها خارج شود موها وز شده و بهم می ریزد. برای اینکه موها به حالت طبیعی خود برگردد نیاز است که کراتین دوباره وارد موها شود.

هنرجویان در دوره آموزشی کراتین مو با انواع کراتین سرد و گرم آشنا می شوند. کراتین سرد شامل آرگان تراپی، خاویار تراپی و کراتین تراپی است در این روش بدون استفاده از حرارت و اتو مواد مفید و مغذی وارد تارهای مو شده اما در روش کراتین گرم توسط حرارت و اتو مو مواد کراتین موارد ساختمان مو می شود. هنرجو در این دوره با اتوکشی صحیح و اصولی مو، برند ها و ابزارهای کراتین و انواع روش های کراتین آَشنا می شود.

چرا آموزش کراتینه مو در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار، امکان شهریه اقساطی، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش کراتینه مو

ابزار و وسایل دوره آموزش براشینگ مو شامل انواع برس پیچ مخصوص براشینگ، انواع سشوار حرفه ای مخصوص براشینگ، گیره تقسیم و شانه و انواع مواد نگه دارنده مو مانند تافت و موس، اسپری دو فاز، کرم مو و بابلیس و اتوی مو و … می باشد.

ابزار و تجهیزات کراتینه مو

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش کراتین مو

  • معرفی انواع مواد مصرفی در کراتینه مو
  • معرفی  ابزارهای تخخصی در انجام کراتینه مو
  • معرفی انواع اتوی کراتینه مو
  • آموزش انواع روش های کراتینه مو
  • آموزش کراتینه مو جهت صافی دائم
  • آموزش کراتینه مو جهت احیای موی آسیب دیده
  • آموزش مراقبت های قبل و بعد از کراتینه مو
  • آموزش صحیح اتوکشی مو
  • آموزش کراتین سرد و گرد

هزینه دوره آموزش کراتینه مو

شهریه دوره عمومی:
3,500,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
6,500,000 تومان
دوره آموزش کراتینه مو و بازار کار

یکی از پرکاربردترین و سودآورترین خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی کراتین مو می‌باشد. باتوجه به اینکه کراتین مو نیاز به مهارت و تخصص دارد، جز لاین‌هایی محسوب می‌شود که دستمزد بالایی دارد.

امروزه خانم‌ها به سلامت، صافی و احیای موهای خود اهمیت می‌دهند. بعد از رنگ و دکلره نمودن پی در پی، موها آسیب دیده و سلامت خود را از دست می‌دهد به همین علت خانم‌ها بلافاصله بعد از رنگ و دکلره بدنبال احیا و صافی موهای خود نزد سالن با کراتین کار حرفه‌ای هستند.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی کراتین مو به راحتی وارد بازار کار شده و می‌تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشند.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شما را برای ورود به بازار کار آماده نماید.

کراتینه مو

کراتینه کردن مو کراتینه متدی است که از آن برای براق ، نرم شدن و سلامت موقت و نیمه دائمی مو در سریع ترین زمان استفاده می‌شود. این روش هم

مطالعه مقاله»
سوالات متداول

دوره کراتینه مو دو روز در هفته و به مدت ۴ ساعت در ۲ جلسه برگزار می شود.

بله، بعد از اتمام دوره با شرکت در آزمون های جامع سازمان فنی و حرفه ای مدرک بین المللی را دریافت می کنید.

ابزارهای مورد استفاده مانند اتو مو، شانه کراتین و … توسط آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار می گیرد فقط هزینه مواد مصرفی مانند مواد کراتین و … به عهده مدل می باشد.

خیر، برای تاسیس سالن به مدرک آرایش و پیرایش هم نیاز دارید.

بله، دوره آموزش کراتینه مو بصورت آنلاین و مجازی هم آموزش داده می شود.

کلاس های عمومی در تایم مشخصی که آموزشگاه تعیین نموده، برگزار می شود و تعداد نفرات در کلاس های عمومی ۳ تا ۶ نفر می باشد، در حالی که تعداد نفرات در کلاس خصوصی ۱ الی ۲ نفر می باشد و زمان برگزاری کلاس هماهنگی بین هنرجو و مربی می باشد.

بله، هنرجوهای شهرستانی هم می توانند در کلاس های عمومی آموزشگاه شرکت کنند و در خوابگاه های نزدیک آموزشگاه اسکان یابند، و یا اینکه می توانند در کلاس های خصوص و مجازی آموزشگاه شرکت کنند.

طبق قوانین سازمان فنی و حرفه ای اگر پنج درصد از مباحث آموزشی گذشته باشد مابقی مبلغ عودت داده نمی شود.

هزینه دوره آموزش کراتینه مو در اواسط برگه گفته شده است.

اگر آرایشگاه و سالنی درخواست نیرو و متخصص داشته باشد آموزشگاه هنرجوهای زبردست خود را به سالن معرفی می کند.

خیر، باتوجه به تعداد جلسات کوتاه مدت هزینه طی یک قسط از هنرجو دریافت می شود.

بله حداقل سن شرکت در این دوره ۱۵ سال می باشد.