دوره آموزش کوتاهی ژورنالی

دوره آموزشی کوتاهی ژورنالی یکی از دوره های پرطرفدار در رشته مراقبت و زیبایی می باشد. در این دوره هنرجو با اصول کلی ژورنال خوانی آشنا شده و می تواند با مشاهده هر عکس و تصویری کوتاهی مورد نظر مشتری را انجام دهد.

امروزه با توجه به اهمیت خانم ها به داشتن ظاهری زیبا و ساده کوتاهی ژورنالی طرفداران زیادی به خود پیدا کرده، همچنین حرفه کوتاهی جز حرفه های پردرآمد محسوب می شود. بدلیل اینکه لاین کوتاهی مو جز لاین های بدون مناسبتی است یعنی خانم ها فقط بخاطر یک مناسبت خاص به کوپ کار خود مراجعه نمی کنند بلکه بدلیل تنوع در ظاهر و یا بلند شدن و نامرتبی موهای خود به کوپ کار مراجعه می کنند.

چرا آموزش کوتاهی ژورنالی در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش کوتاهی ژورنالی مو

ابزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی ژورنالی مو شامل قیچی کوتاهی، قیچی پیتاژ، برس گرد، کلیپس، شانه، آبپاش، موپران، پیشبند یکبار مصرف، محافظ گردن، شامپو، نرم کننده، حوله یکبار مصرف، مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز و سشوار حرفه ای می باشد.

لوازم دوره آموزش کوتاهی ژورنالی

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش کوتاهی ژورنالی

  • آموزش کوتاهی مو از روی تصویر ژورنالی
  • آموزش پیتاژ مو از روی تصویر ژورنالی
  • آموزش الگوسازی مدل های پایه برای کوتاهی مو
  • آموزش ترکیب مدل های پایه برای کوتاه کردن مو
  • آموزش کار با تیغ و پیتاژ
  • آموزش  براشینگ مو

هزینه دوره آموزش کوتاهی ژورنالی مو

شهریه دوره عمومی:
2,500,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
5,000,000 تومان
دوره آموزش کوتاهی مو ژورنالی و بازار کار

یکی از پر کاربردترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی لاین کوتاهی می باشد. با توجه به اهمیت خانم ها به داشتن ظاهری آراسته، لاین کوتاهی طرفدارن زیادی به خود پیدا کرده است. همچنین لاین کوتاهی مو نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد و خانم ها ترجیح می دهند برای کوتاه کردن موهای خود نزد کوپ کار حرفه ای بروند.

افرادی که علاقه مند به لاین کوپ هستند برای تکمیل مهارت و تخصص خود می توانند در دوره های کوتاهی ژورنالی ثبت نام کنند و کسب مهارت کنند. پس از گذراندن این دوره با کسب مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد داشته باشید.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

سوالات متداول

دوره آموزش کوتاهی ژورنالی، در طی ۱۲ جلسه و دو روز در هفته برگزار میشود. جلسات آموزشی دوره کوتاهی ژورنالی نیز ۳ ساعته می باشد.

بله. به هنرجویان این دوره ، مدرک تخصصی فنی حرفه ای ترجمه شده و بین المللی اعطا خواهد شد.

بله . در کلاس های آموزش کوتاهی ژورنالی وسایل و ابزار موردنیاز، توسط آموزشگاه هنرسرا در اختیار هنرجویان محترم قرار داده می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

 خصوصی دوره آموزش کوتاهی ژورنالی با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا پنج نفر تشکیل میشود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش کوتاهی ژورنالی در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۷ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.