دوره آموزش طراحی با حنا

طراحی با حنا بر روی بدن یکی از هنرهایی است که علاوه بر اینکه تا حدودی خواسته افراد از تتو و طراحی بر روی بدن را بر آورده می سازد به سلامتی پوست نیز کمک می کند. استفاده از طراحی های زیبا با حنا بر روی بدن این امکان را دارد که پس از مدتی و بدون دردسر طرح حنای خود را تغییر داده و از طرح دیگری استفاده کنید. رنگ حنای طبیعی هیچ گاه به سمت رنگ مشکی دیده نمی شود و همیشه ته رنگی از قرمزی در آن وجود دارد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش طراحی با حنا در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

چرا آموزش طراحی با حنا در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش طراحی با حنا

ابزار و وسایل دوره آموزش طراحی با حنا شامل اپیلکاتور، شابلون پلاستیکی، قلم مو پلاستیکی، کاسه پلاستیکی متوسط، شابلون کاغذ، ژورنال تصاویر با طراح های مختلف، پنبه ، الکل، دستمال مرطوب، قیف، حنا و … می باشد.

لوازم دوره آموزش طراحی با حنا

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش طراحی با حنا

  • آموزش ایجاد طرح روی بدن
  • آموزش طراحی با قیف 
  • آموزش طراحی با شابلون
  • آموزش طراحی با قلم 
  • آموزش طراحی هندی 
  • آموزش خشک کردن طرح حنا

هزینه دوره آموزش طراحی با حنا

شهریه دوره عمومی:
1,200,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
1,200,000 تومان
دوره آموزش طراحی با حنا و بازار کار

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی طراحی با حنا می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن طرح های خاص با توجه به نوع لباسی که در مجالس استفاده می کنند بدنبال یک سالن زیبایی هستند که به طراحی با حنا تسلط داشته باشند.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

مانیکور چیست؟

یکی از علایق مشترک میان تمام خانم‌های خوش سلیقه، داشتن زیبایی و جذابیت در چهره و ناخن‌هاست؛ طوری که بتوانند در جمع دوستان و آشنایان مانند یک الماس بدرخشند. امروزه

مطالعه مقاله»
سوالات متداول

دوره طراحی با حنا دو روز در هفته و به مدت ۲ ساعت در ۴ جلسه برگزار می شود.

بله، بعد از اتمام دوره با شرکت در آزمون های جامع سازمان فنی و حرفه ای مدرک بین المللی طراحی با حنا را دریافت می کنید.

دستگاه و ابزار اولیه توسط آموزشگاه تهیه شده و در اختیار هنرجوها قرار می گیرد، فقط موارد مصرفی از قبیل سوزن، رنگ تتو و … به عهده هنرجو می باشد.

خیر، برای تاسیس سالن علاوه بر مدرک میکروپیگمنتیشن به مدرک آرایش و پیرایش هم نیاز دارید.

بله، دوره طراحی با حنا بصورت آنلاین و مجازی هم آموزش داده می شود.

کلاس های عمومی در تایم مشخصی که آموزشگاه تعیین نموده، برگزار می شود و تعداد نفرات در کلاس های عمومی ۳ تا ۶ نفر می باشد، در حالی که تعداد نفرات در کلاس خصوصی ۱ الی ۲ نفر می باشد و زمان برگزاری کلاس هماهنگی بین هنرجو و مربی می باشد.

بله، هنرجوهای شهرستانی هم می توانند در کلاس های عمومی آموزشگاه شرکت کنند و در خوابگاه های نزدیک آموزشگاه اسکان یابند، و یا اینکه در کلاس های خصوصی و مجازی آموزشگاه شرکت کنند.

طبق قوانین سازمان فنی و حرفه ای اگر پنج درصد از مباحث آموزشی گذشته باشد مابقی مبلغ عودت داده نمی شود.

هزینه دوره طراحی با حنا در اواسط این برگه آمده است.

اگر آرایشگاه و سالنی درخواست نیرو و متخصص داشته باشد آموزشگاه هنرجوهای زبردست خود را به سالن معرفی می کند.

خیر، هنرجوها در دوره های کوتاه مدت مانند طراحی با حنا در طی یک قسط شهریه خود را تسویه می کنند.

بله حداقل سن شرکت در این دوره ۱۵ سال می باشد.