دوره آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن یکی از حرفه های پر طرفدار در رشته مراقبت و زیبایی می باشد. در این دوره هنرجو با مانیکور و پدیکور، انواع فرنچ و بیس زدن، طراحی های مبتدی و پیشرفته از جمله، طراحی پایه، داتینگ، لنز ناخن، شابلون، نگین، آویز، لمینت، شوگر افکت، گریم ناخن و … آشنا می شود.

چرا آموزش طراحی ناخن در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش طراحی ناخن

وسایل و ابزار مورد استفاده در دوره آموزش طراحی ناخن شامل: قلم های طراحی و داتینگ، انواع لاک و لاک ژل ها، تاپ کات، بیس کات، انواع نوارهای دیزاین و شابلون، نگین، لوازم مانیکور، قلم داتینگ، انواع سوهان، بافر، پولیش و … می باشد.

لوازم دوره آموزش طراحی ناخن

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش طراحی ناخن

 • آموزش مانیکور و پدیکور
 • آموزش سوهان کشی
 • آموزش انواع فرنچ
 • طراحی پایه و تخصصی داتینگ خطی
 • آموزش گریم ناخن
 • آموزش لنز ناخن، شابلون، نگین و آویز
 • آموزش دیزاین شاتر کروم
 • دیزاین شوگر افکت
 • طراحی با ژل
 • آموزش فیبر، لمینت
 • آموزش کار با ژل، تاپ ژل و لاک ژل
 • نصب و تزئین ناخن مصنوعی

هزینه دوره آموزش طراحی ناخن

شهریه دوره عمومی:
1,000,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
2,000,000 تومان
دوره آموزش طراحی ناخن و بازار کار

آموزش طراحی ناخن یک اصل مهم در زیبایی دست می باشد. با توجه به علاقه خانم ها به ناخن های زیبا با طراحی های متفاوت و جدید، طراحی ناخن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

باتوجه به اینکه حرفه طراحی ناخن یک حرفه مناسبتی نیست و ماهانه مشتری ها برای ترمیم به ناخن کار خود مراجعه می کنند، بازار کار خوبی دارد.

هنرجویان برای تکمیل تخصص خود بعد از دوره طراحی ناخن می توانند در دوره تخصصی آموزش کاشت ناخن شرکت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور به راحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

مانیکور چیست؟

یکی از علایق مشترک میان تمام خانم‌های خوش سلیقه، داشتن زیبایی و جذابیت در چهره و ناخن‌هاست؛ طوری که بتوانند در جمع دوستان و آشنایان مانند یک الماس بدرخشند. امروزه

مطالعه مقاله»
سوالات متداول

دوره آموزش طراحی ناخن، در طی ۸ جلسه و دو روز در هفته برگزار میشود. جلسات آموزشی دوره طراحی ناخن نیز ۲ ساعته می باشد.

بله. به هنرجویان این دوره ، مدرک تخصصی فنی حرفه ای ترجمه شده و بین المللی اعطا خواهد شد.

بله . در کلاس های آموزش طراحی ناخن وسایل و ابزار موردنیاز، توسط آموزشگاه هنرسرا در اختیار هنرجویان محترم قرار داده می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

 خصوصی دوره آموزش طراحی ناخن با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا پنج نفر تشکیل میشود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۷ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.