دوره آموزش میکروبلیدینگ

قرار گرفتن پیگمنت های مصنوعی در زیر پوست با استفاده از قلم و تیغ بلید را میکروبلیدینگ می گویند. میکروبلیدینگ یکی از سرفصل های آرایشگر دائم می باشد، قلمی که برای برای طراحی ابرو استفاده می شود یک قلم دستی می باشد که به میزان عمق نفوذ تیغ بستگی به فشار دست دارد.

خطوطی که برای طراحی در روش بلید استفاده می شود خطوط ظریف و نچرالی هستند که از تنوع بالایی برحوردار است که می توان به طرح های دو بعدی، سه بعدی، فیبروز و … اشاره نمود. بدلیل اینکه میزان عمق نفوذ سوزن در این روش کم می باشد ماندگاری این روش نسبت به میکروپیگمنتیشن کمتر است.

چرا آموزش میکروبلیدینگ در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش میکروبلیدنیگ

ابزار و وسایل دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل قلم میکروبلیدینگ، تیغ های مخصوص بلید، رنگ مخصوص تاتوی میکروبلیدینگ، پماد بی حسی، پنبه، پیشبند و هدبند، قلم طراحی، خط کش قرینه سازی ابرو و … می باشد.

لوازم و تجهیزات دوره آموزش میکروبلیدینگ

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش میکروبلیدینگ

  • معرفی مواد و ابزار
  • معرفی برندها
  • متقارن سازی ابرو
  • آموزش طراحی با میکروبلیدینگ
  • آموزش انواع تکنیک کرکی و مویی در هاشور ابرو
  • آموزش میکروبلیدینگ بدون خونریزی
  • آموزش فیبروز
  • آموزش ترمیم میکروبلیدنیگ

هزینه دوره آموزش میکروبلیدینگ

شهریه دوره عمومی:
[microblad]
شهریه دوره خصوصی:
[emicroblad]
دوره آموزش میکروبلیدینگ و بازار کار

امروزه با توجه به تنوع طلبی خانم ها در طراحی ابرو ، روش میکروبلیدینگ طرفدارن زیادی به خود پیدا کرده و بازار کار خوبی دارد. باتوجه به مدت ماندگاری کم این روش و با داشتن مهارت و تخصص  کافی می توان مشتری های دائمی خود را داشته باشید.

هنرجوها بعد از اتمام دوره میکروبلیدینگ و کسب مدرک فنی و حرفه ای به راحتی می تواند وارد بازار کار شود و کسب درآمد از این حرفه داشته باشد.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

سوالات متداول

دوره میکروبلیدینگ دو روز در هفته و به مدت ۲ ساعت در ۶ جلسه برگزار می شود.

بله، بعد از اتمام دوره مدرک فنی و حرفه ای آرایشگر دائم را دریافت می کنید.

بله . در کلاس های آموزش میکروبلیدینگ وسایل و ابزار موردنیاز، توسط آموزشگاه هنرسرا در اختیار هنرجویان محترم قرار داده می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

تفاوت دوره خصوصی و عمومی در تعداد شرکت کننده ها می باشد. کلاس های خصوصی دوره آموزش میکروبلیدینگ با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا پنج نفر تشکیل میشود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی دوره رنگ مو را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

خیر، باتوجه به تعداد جلسات کوتاه مدت هزینه طی یک قسط از هنرجو دریافت می شود.

بله حداقل سن شرکت در این دوره ۱۵ سال می باشد.