دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی در زیر پوست باعث تغییرات رنگی می شود که این حرکات را میکروپیگمنتیشن (آرایش دائم صورت) می نامیم. میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می شود که درنتیجه زیبایی بیشتر چهره در طولانی مدت را به ارمغان می آورد.میزان عمق نفوذ میکروپیگمنتیشن بصورت سطحی می باشد و اگر مشتری را دلزده بکند براحتی می تواند هاشور ابرو، خط لب و … ریمو کند. امروزه کاربرد میکروپیگمنتیشن بیشتر از تاتو می باشد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

چرا آموزش میکروپیگمنتیشن در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

ابزار و وسایل دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شامل دستگاه میکروپیگمنتیشن، سوزن های مخصوص، سوزن های استریل و یک بار مصرف، رنگدانه و … می باشد.

لوازم آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

  • آموزش ژورنال خوانی
  • آموزش پیتاژ کردن مو
  • کار با ماشین موزنی
  • آموزش کار با تیغ
  • کوتاهی های ژورنالی
  • کوتاهی از روی عکس
  • آموزش استایلینگ مو
  • آموزش براشینگ مو

هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

شهریه دوره عمومی:
3,800,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
4,800,000 تومان
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و بازار کار

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکروپیگمنتیشن می باشد. امروزه باتوجه به علاقه خانم ها به زیبایی و آراستگی دائمی بدنبال یک سالن با کادر حرفه ای هستند تا هاشور ابرو، خط لب، بن مژه و … بی عیب و نقصی داشته باشند. همچنین این دوره یکی از حرفه های پر درآمد محسوب می شود که هنرجو با گذراندن این دوره و با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای به راحتی می تواند منبع درآمد خوبی از این حرفه کسب کند.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

سوالات متداول

دوره میکروپیگمنتیشن دو روز در هفته و به مدت ۳ ساعت در ۸ جلسه برگزار می شود.

بله، بعد از اتمام دوره با شرکت در آزمون های جامع سازمان فنی و حرفه ای مدرک بین المللی آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن) را دریافت می کنید.

دستگاه و ابزار اولیه توسط آموزشگاه تهیه شده و در اختیار هنرجوها قرار می گیرد، فقط موارد مصرفی از قبیل سوزن، رنگ تتو و … به عهده هنرجو می باشد.

خیر، برای تاسیس سالن علاوه بر مدرک میکروپیگمنتیشن به مدرک آرایش و پیرایش هم نیاز دارید.

بله، دوره میکروپیگمنتیشن بصورت آنلاین و مجازی هم آموزش داده می شود.

کلاس های عمومی در تایم مشخصی که آموزشگاه تعیین نموده، برگزار می شود و تعداد نفرات در کلاس های عمومی ۳ تا ۶ نفر می باشد، در حالی که تعداد نفرات در کلاس خصوصی ۱ الی ۲ نفر می باشد و زمان برگزاری کلاس هماهنگی بین هنرجو و مربی می باشد.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

طبق قوانین سازمان فنی و حرفه ای اگر پنج درصد از مباحث آموزشی گذشته باشد مابقی مبلغ عودت داده نمی شود.

هزینه دوره میکروپیگمنتیشن در اواسط برگه گفته شده است.

اگر آرایشگاه و سالنی درخواست نیرو و متخصص داشته باشد آموزشگاه هنرجوهای زبردست خود را به سالن معرفی می کند.

بله هنرجو طی دو قسط می تواند شهریه خود را پرداخت کند.

بله حداقل سن شرکت در این دوره ۱۵ سال می باشد.

خیر. تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در این است که سر سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن سوزنی شکل است که می تواند قطر های متفاوتی داشته باشد اما سر دستگاه میکروبلدینیگ تیغه مانند است (شبیه قلم خطاطی) که در انواع مختلف با قطر متفاوت وجود دارد و برای نقاطی مشابه ابرو کاربرد دارد. همچنین دستگاه میکروپیگمنتیشن می تواند در انواع برقی و غیر برقی وجود داشته باشد اما دستگاه میکروبلیدینگ برقی نیست.