دوره آموزش فیبروز ابرو

در دوره آموزش فیبروز، طراحی ابرو بصورت ظریف و نچرال با استفاده از قلم های دستی انجام می شود. در این دوره هنرجوها با مواد و ابزار، قرینه سازی ابرو آشنا می شوند، سپس طراحی های مختلف ابرو را فرا می گیرند. با توجه به اینکه عمق نفوذ سوزن در فیبروز کم می باشد، ماندگاری این روش کمتر است.

چرا آموزش فیبروز ابرو در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

نمونه کار هنرجویان

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش فیبروز ابرو

ابزارهای مورد نیاز در لاین فیبروز شامل: قلم دستی بلید، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست مصنوعی، پنبه، ماده بی حسی، پد آرایشی، الکل و … می باشد.

لوازم و تجهیزات فیبروز ابرو

سرفصل
دوره فیبروز ابرو

  • معرفی مواد و ابزار
  • قرینه سازی ابرو
  • آموزش میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز
  • آموزش تکنیک لیفت
  • آموزش تکنیک نچرال
  • میکروشیدینگ دستی ابرو
  • روش های تلفیقی فیبروز ابرو
  • آموزش مراقبت های بعد از فیبروز

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا دوره های عمومی خود را همواره با ظرفیت دوره های نیمه خصوصی برگزار می کند.

دوره آموزش فیبروز ابرو و بازار کار

یک از دوره های پرطرفدار در میان خانم ها دوره آموزش فیبروز می باشد. پس از شرکت در دوره فیبروز هنرجو با قرینه سازی ابرو آشنا شده و به راحتی میتواند ابروهای مشتری را بر اساس متد فی طراحی نماید و خطوط ظریف برای آرایش نیمه دائم استفاده نماید.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

سوالات متداول

دوره فیبروز ابرو دو روز در هفته و به مدت ۲ ساعت در ۶ جلسه برگزار می شود.

وسایل مورد نیاز برای آموزش فیبروز شامل دستگاه میکروبلید، سوزن، دیوایدر، قلم طراحی و …  می باشد که در جلسات تمرین همه موارد توسط هنرجو تهیه می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

تفاوت دوره خصوصی و عمومی در تعداد شرکت کننده ها می باشد. کلاس های خصوصی دوره آموزش فیبروز ابرو با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای پنج تا هشت نفر تشکیل می شود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش فیبروز ابرو در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی دوره فیبروز را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۷ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.