دوره آموزش پاکسازی پوست

با توجه به اهمیت خانم ها به جذابیت و زیبایی پوست صورت، دوره آموزش پاکسازی پوست طرفداران زیادی به خود پیدا کرده است.

با پاکسازی پوست، سلول های مرده و لایه های شاخی شکل از روی سطح پوست برداشته شده و باعث روشن شدن و جذاب شدن پوست می شود. همچنین پاکسازی از چین و چروک زودرس پوست جلوگیری می کند.

در طی فرایند پاکسازی چربی ها و آکنه های موجود در سطح پوست تخلیه شده و پوست صورت با مواد مغذی، سرم ها و ویال ها آبرسانی می شود که موجب لیفتینگ و جوانسازی پوست می شود.

فیشیال پوست یا همان پاکسازی پوست با دست و دستگاه انجام می شود، امروزه دستگاه های متنوعی در بازار وجود دارند که کار جوانسازی پوست را انجام می دهند و جایگزین کار پاکسازی با دست شده اند.

در این دوره هنرجو با ساختمان، لایه ها و آناتومی پوست آشنا شده و در ادامه با لایه بردارها، ماسک ها و همچنین با ماساژ صورت آَشنا می شود. بعد از اتمام دوره هنرجو با کسب مدرک فنی و حرفه ای می تواند به عنوان متخصص وارد بازار کار شود و کسب درآمد داشته باشد.

چرا آموزش پاکسازی پوست در هنرسرا ؟!

اساتید با تجربه و مشغول در بازار کار ، امکان شهریه اقساطی ، معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت کسب مدرک رسمی، پشتیبانی نامحدود از هنرجویان ، تشکیل کلاس بلافاصله پس از ثبت نام ، تشکیل کلاس در ایام تعطیل

لوازم و تجهیزات
دوره آموزش پاکسازی پوست

ابزار و وسایل مورد نیاز در دوره آموزش پاکسازی پوست صورت شامل دستگاه بخور، لایه بردارها، اسکراب، انواع ماسک های صورت، حوله، پیشبند، پاک کننده های صورت، روغن ماساژ، پدهای پاک کننده، سرم ها، ویال ها، آبرسان ها، دستگاه های پاکسازی و … می باشد.

لوازم آموزش پاکسازی پوست

آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های
دوره آموزش پاکسازی پوست

 • آشنایی با آناتومی پوست
 • شناخت لایه های پوست
 • شناخت انواع پوست
 • شناخت پاک کننده های صورت
 • آشنایی با لایه بردارها
 • آشنایی با آبرسان ها و سرم
 • آموزش ماساژ صورت
 • آشنایی با دستگاه های غیر
 • تهاجمی
 • آموزش دستگاه میکرودرم
 • آموزش دستگاه درما اف
 • آموزش بخور سرد و گرم

هزینه دوره آموزش پاکسازی پوست

شهریه دوره عمومی:
3,500,000 تومان​
شهریه دوره خصوصی:
5,500,000 تومان​
آشنایی با بازار کار دوره پاکسازی پوست

امروزه حرفه پاکسازی پوست با توجه به اهمیت خانم ها به زیبایی و حفظ سلامت پوست و برای به تعویق انداختن چین و چروک های صورت خود، بازار کار فوق العاده ای پیدا کرده است.

همچنین پوست صورت علاوه بر پاکسازی سطحی ومراقبت های روزانه به پاکسازی عمقی احتیاج دارد به همین علت خانم ها ترجیح می دهند برا حفظ سلامت پوست خود به مراکز تخصصی و کابین های تخصصی پوست مراجعه کنند تا از خدمات جوانسازی و لیفتینگ بهره مند شوند.

هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای کشور به راحتی وارد بازار کار شده و می توانند در سالن های زیبایی و یا زیر نظر متخصصین پوست به عنوان اپراتو فعالیت کنند.

در هنرسرا چه میگذرد؟

اینکه در چه محیطی ، زیر نظر کدام مربی و با چه سابقه ای و تحت چه شرایطی آموزش ببینید تاثیر مستقیمی بر آموزش و آینده شغلی شما خواهد داشت.

هنرسرا یک محیط آکادمیک آموزشی است که تمامی دوره های آموزشی زیر نظر اساتید مجرب و شاغل در بازار کار برگزار می گردد. هنرجویان نیز پس از اتمام آموزش خود می توانند به هر میزان که مایل باشند مدل های آرایشی خود را در محل آموزشگاه حاضر کرده و زیر نظر آموزشگاه به تمرین بپردازند.

هنرسرا در کنار شماست تا با بالاترین کیفیت آموزشی ، شمارا برای ورود به بازار کار آماده نماید.

سوالات متداول

دوره آموزش پاکسازی صورت، ۴ جلسه ۲ ساعته و ۲روز در هفته برگزار می شود.

بله. به هنرجویان دوره پاکسازی صورت ، مدرک تخصصی فنی حرفه ای ترجمه شده و بین المللی اعطا خواهد شد.

بله . در کلاس های پاکسازی صورت ، وسایل و ابزار موردنیاز، توسط آموزشگاه هنرسرا در اختیار هنرجویان محترم قرار داده می شود.

خیر. برای تاسیس آرایشگاه باید مدرک دوره آرایش و پیرایش را نیز دریافت کنید.

بله. به دلیل شرایط ویژه جامعه و شیوع ویروس کرونا، امکان آموزش این دوره به صورت مجازی از طریق برنامه اسکایپ نیز توسط هنرسرا برای هنرجویان فراهم شده است.

تفاوت دوره خصوصی و عمومی در تعداد شرکت کننده ها می باشد. کلاس های خصوصی دوره آموزش پاکسازی پوست با یک تا سه نفر، و کلاس های عمومی برای سه تا پنج نفر تشکیل میشود.

بله. امکان شرکت برای هنرجویانی که ساکن شهرستان هستند نیز وجود دارد. همچنین ما خوابگاه های معتبر در تهران هنرجویان معرفی می کنیم که می توانند در این خوابگاه ها اقامتی راحت و امن داشته باشند تا دوره آن ها به پایان برسد.

اگر حداقل ۵% از مبحث آموزش گذشته باشد طبق قانون فنی حرفه ای مبلغ پرداخت شده ، عودت داده نمیشود.

هزینه شرکت در دوره آموزش پاکسازی پوست در اواسط همین صفحه ذکر شده است.

بله آموزشگاه هنرسرا کلاس های آموزشی دوره پاکسازی صورت را آخر هفته ها نیز برگزار می کند تا هنرجویان شاغل هم بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند.

بله. هنرجویان با استعداد و برگزیده توسط آموزشگاه هنرسرا، جهت اشتغال به آرایشگاه ها معرفی می شوند.

بله. هنرجویان از ۱۵ تا ۱۸ سال برای شرکت در این دوره به رضایت والدین نیاز دارند.